Strona głównaWiadomościRozrywkaApple uruchamia własny serwis z filmami. Kolejny konkurent dla Netflixa

Apple uruchamia własny serwis z filmami. Kolejny konkurent dla Netflixa

Wygląda na to, że również Apple wyczuło możliwość zarobienia na cieszącym się coraz większą popularnością rynku streamingu video. Podczas wczorajszej konferencji, Apple zapowiedziało swoją wersję usługi VOD Apple TV+. Czy Netflix ma się, czego obawiać?

Nowa usługa Apple TV+ ma być dostępna na telewizorach Samsun, LG, Sony oraz Vizio. Główne założenia serwisu to: płacimy za to, co oglądamy, bez reklam i z możliwością dzielenia się z rodziną. Apple TV będzie dawało dostęp do kanałów HBO, Showtime, Starz, Cinemax oraz CBS.

Zobacz: Netflix rezygnuje w Polsce z bezpłatnego okresu próbnego. Koniec z januszowaniem

Dodatkowo usługa będzie zintegrowana z serwisem VOD, dla którego specjalne treści będą przygotowywali m.in. Spielberg, J.J. Abrams, Chazelle. Spielberg ma stworzyć dla Apple nową wersję Amazing Stories. Kolejnym serialem ekskluzywnym ma być Morning Show, czyli serial o kulisach powstawiania programu telewizji śniadaniowej. W obsadzie serialu takie gwiazdy jak Reese Whiterspoon, Jennifer Aniston i Steven Caller.

Zobacz: Animowany serial Dragon’s Dogma trafi na Netflixa

Apple TV+ ma być dostępny w ponad 100 krajach na całym świecie. Na razie nie wiadomo czy będzie dostępny również w Polsce. Start jesienią tego roku.

Na razie jeszcze za wcześnie żeby oceniać samą usługę, wszystko zależy od dostępności oraz cen, a także jakości dostępnych materiałów. Jak to się mówi pożyjemy zobaczymy. Tymczasem wracam do oglądania The Walking Dead na Netflixie.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Sourceyoutube
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię