Strona głównaGryAktualnościAssasin's Creed Legion przeniesienie nas do Rzymu i powróci do historii Asasynów

Assasin’s Creed Legion przeniesienie nas do Rzymu i powróci do historii Asasynów

Nowe informacje na temat kolejnej części Assasin’s Creed potwierdzają to, co już o niej wiemy. Historia przeniesienie się do starożytnego Rzymu.

Co prawda do nowych doniesień na temat kolejnej odsłony serii Assasins' Creed trzeba podchodzić z pewnym dystansem, ponieważ ich źródłem jest forum 4Chan, ale wielokrotnie to właśnie tam pojawiało się sporo potwierdzających się później informacji z gmingowego świata.

Zobacz: Ubisoft potwierdza premierę Assasin';s Creed 3 Remastered

Wydarzenia gry przeniosą nas do końcówki II wieku naszej ery. Co też po części tłumaczy nazwę gry – Legion, od rzymskich legionów. Na całe szczęście (w końcu!) gra powróci do historii zakonu Asasynów już w podstawowej wersji gry, a nie dopiero w płatnych dodatkach. Oprócz niej poznamy też losy rasy Prekursorów.

Oczywiście nadal gra będzie zmierzać w kierunku RPG, z rozbudowanymi dialogami i możliwością rozwoju postaci. Postaci dwóch, bo grać będziemy mogli potomkami bohaterów Origins – Cassiusem i Lucią.

Zobacz: Assasin’s Creed jest ważną marką RPG. Zdaniem Ubisoftu

Na potwierdzenie tych informacji przyjdzie nam jeszcze poczekać kilka miesięcy. Premiera nowej odsłony serii Assasin’s Creed jest planowana na 2020 rok.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

orson_dzi
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię