Strona głównaGryAktualnościAssassin's Creed Origins dostanie wsparcie dla 60FPS

Assassin’s Creed Origins dostanie wsparcie dla 60FPS

Assassin’s Creed Origins, w którym główną rolę odgrywa starożytny Egipt, otrzyma w niedalekiej przyszłości aktualizację ze wsparciem dla 60 FPS na konsole obecnej generacji.

Aktualizacja nie została jeszcze oficjalnie ogłoszona przez Ubisoft, ale szczegóły na temat jej zbliżającego się nadejścia na PlayStation 5 zostały przechwycone przez PlayStationSize, konto w serwisie Twitter, które regularnie zagląda za kulisy PlayStation Store.
Informacje o aktualizacji zawierają opcję włączenia „wyższego framerate” na PS5 oraz „menu franczyzy”. Aktualizacja ma się pojawić w przyszłym tygodniu.

Assassin's Creed Origins

Ubisoft dodał wcześniej opcję 60 klatek na sekundę w sequelu Origins – Odyssey, znakomitym dziele serii osadzonym w starożytnej Grecji. Podobnie jak w zapowiadanej aktualizacji, tak Odyssey może się teraz pochwalić „menu franczyzy”, które pokazuje i poleca różne inne ostatnie gry z serii Assassin’s Creed, takie jak Valhalla.
Gdy taka funkcja się pojawiła, Ubisoft zapowiedział, że bada techniczne możliwości zrobienia tego samego dla Origins.

Zobacz: Assassin’s Creed Nexus: screeny ujawniają pierwsze szczegóły

Aktualizacja Odysei pojawiła się przed bardzo ciekawym crossoverem pomiędzy jej gwiazdą Kassandrą i Eivorem z Valhalli, z nowymi grywalnymi misjami fabularnymi w obu grach. Teraz fani mają nadzieję na podobne wydarzenie w Assassin’s Creed Origins, a także na nowy crossover z Bayekiem. Ale póki co nie ma o tym żadnej wzmianki.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceEurogamer
Zbigniew Pławecki
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię