Strona głównaKonsoleAtari VCS - nowe materiały prezentują system, gry i aplikację Netflixa

Atari VCS – nowe materiały prezentują system, gry i aplikację Netflixa

Atari VCS ma największą szansę być najbardziej udaną z wszystkich reedycji popularnych konsol. Dzisiaj producent pokazał nowe możliwości opracowywanego urządzenia. Okazuje się, że jego przeznaczeniem nie będzie jedynie granie.

Co prawda Atari VCS nie uniknęło spekulacji na temat tego czy w ogóle nadal powstaje, ale opublikowane dzisiaj informacje zdają się zdecydowanie takie wątpliwości rozwiewać. Trzeba jednak pamiętać, że nadal nie jest to finalna wersja urządzenia, a jedynie devkity. Trwają między innymi prace nie tylko nad systemem, ale nawet nad materiałem, z którego zostanie wykonana ostateczna wersja urządzenia.

Zobacz: Atari VCS: znamy (nową) specyfikację, datę premiery i cenę. Konsola już w przedsprzedaży

Tymczasem konsola w opracowywanej aktualnie wersji otrzymała nową wersję systemu, a producent podzielił się ze światem wyglądem jego wstępnej wersji. Na materiale widać kilka zakładek oraz krótki fragment gry w klasyczne, atarowe tytuły. Jednak to nie koniec – wygląda na to, że system konsoli pozwoli także na uruchamianie aplikacji “3rd party”, takich jak platformy streamingowe – Netflix oraz Disney+.

System konsoli Atari VCS w akcji:

Jak Wam się podoba?

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceAtari VCS
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię