Strona głównaWiadomościRozrywkaAvengersi będą walczyć z X-Menami? Takie plany ma mieć Disney

Avengersi będą walczyć z X-Menami? Takie plany ma mieć Disney

To byłoby dopiero wydarzenie w superbohaterskim kinie akcji. Jeśli wierzyć najnowszym plotkom, to Marvel już szykuje dołączenie X-Menów do Avengersów. Jednak nie będzie to miłe spotkanie. Superbohaterowie i mutanci mają na początku ze sobą walczyć.

W tym miesiącu ma się zakończyć cały proces przejęcia Foxa przez Disneya, co oznacza, że filmowe uniwersum X-Men wróci do prawowitych właścicieli. To też oznacza, że mutanci będą mogli dołączyć do Marvel Cinematic Universe. Już od jakiegoś czasu fani spekulują, co to może oznaczać. Najnowsze plotki sugerują, że będzie to niezwykle ciekawe i mało przyjazne spotkanie.

Zobacz: Disney rezygnuje z usług Netflixa. Punisher, Iron Fist i inne hity znikną z platformy?

Disney ma już planować film Avengers vs X-Men. Tak „versus”, co oznacza, że Thor, Iron Man (?), Spider-Man i reszta będą walczyć z mutantami. Już samo to pokazuje, że byłoby to ogromne wydarzenie, które może mieć kolosalny wpływ na całe filmowe uniwersum. Oczywiście nie znamy na razie żadnych szczegółów, ale Marvel ma już wszystko planować. Zanim do tego dojdzie X-Meni muieliby dostać szereg filmów, który dopiero przedstawiałby ich rolę w MCU.

Zobacz: Disney nie zrezygnuje z Deadpoola w wersji 18+

Bez wątpienia dołączenie X-Menów do uniwersum Marvela będzie wielkim wydarzeniem, ale jeszcze na nie poczekamy. Nie wiadomo też czy w walkę z mutantami będą zaangażowani Iron-Man lub Kapitan Ameryka, którzy – według plotek – mają się pożegnać z filmowym uniwersum. Avengers: Endgame ma być dla nich czymś w rodzaju zwieńczenia historii, prezentowanej już od czasu pierwszej fazy filmów. Dlatego w kolejnej fazie w najważniejszych rolach mają występować inni bohaterowie.

Ale pamiętajcie – na razie to tylko plotki!

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię