Strona głównaGryAktualnościAVerMedia prezentuje The Live Gamer Duo, kartę do przechwytywania obrazu.

AVerMedia prezentuje The Live Gamer Duo, kartę do przechwytywania obrazu.

Firma AVerMedia znana jest ze swoich rozwiązań do przechwytywania obrazu wideo oraz do streamingu. Prezentowana karta wyposażona została w dwa wejścia sygnałowe HDMI, które docenią osoby potrzebujące takiego rozwiązania.

Wielu twórców i streamerów w swojej pracy wykorzystuje karty do przechwytywania obrazu. Żeby doprowadzić odraz do oprogramowania transmitującego lub obrabiającego materiał wideo. Użycie takiej karty do przechwytywania obrazu spowodowane jest tym, że bardzo często kamera lub aparat. Nie są wyposażone w łącze, które bezpośredniego przesyła obraz do komputera. Muszą być połączone z komputerem kablem HDMI.

AVerMedia Live Gamer Duo wyposażona zastała w dwa wejścia sygnału wideo HDMI, które jednocześnie mogą nagrywać lub transmitować sygnał z pełną nieskompresowaną rozdzielczością FullHD z szybkością 60 kl./s. Jeśli jednak będziemy musieli przechwycić sygnał 4K, ta karta również nam to umożliwi. Tylko, będziemy ograniczeni do nagrywania z jednego źródła z szybkością 60 kl./s.

Karta została wyposażona w oświetlenie RGB LED, żeby wpasować się w nowoczesne wnętrze komputera. Oświetlenie to jest sterowane przez oprogramowanie dostarczone przez AVerMedia. Karta dostępna jest w sklepie producenta w cenie 249,99 dolarów.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię