Strona głównaGryAktualnościBaldur’s Gate 3 – gracz zebrał wszystkie beczki i skrzynie, i wysadził...

Baldur’s Gate 3 – gracz zebrał wszystkie beczki i skrzynie, i wysadził je w powietrze

Baldur’s Gate 3 pozwala na sporo swobody podczas eksploracji świata, a samo otoczenie sprzyja taktycznej walce. Na mapie rozsianych jest wiele wybuchających beczek oraz skrzyń. Jeden z graczy zebrał je wszystkie i wysadził, efekt jest piorunujący.

Trzecia odsłona serii Baldur’s Gate znajduje się w fazie wczesnego dostępu na PC. Obecnie dostępny jest cały akt pierwszy, który może zająć około 20 godzin gry lub kilka minut. Jeden z graczy wpadł na nietypowy pomysł, postanowił zebrać wszystkie wybuchowe beczki oraz skrzynie jakie znalazł na mapie i wysadzić je w powietrze.

Zobacz: Hearthstone: Starzy Bogowie wracają w nowym, mrocznym dodatku

Przeniesienie jednej skrzynki na kupę zajmowało od 10 do nawet 20 minut w zależności od tego gdzie znajduje się ona na mapie. the_only_good_user musiał poświęcić zatem sporo czasu na zebranie ich w całość. Potem pozostało już tylko wysadzenie ich wszystkich w powietrze.

Na materiale widać, że silnik gry nie radzi sobie z tak dużą eksplozją. Zwróćcie jednak uwagę na liczbę punktów doświadczenia jaką wygenerowała cała operacja.

Obecnie nie ma planowanej daty wydania ostatecznej wersji gry.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię