Strona głównaGryAktualnościZwiastun Rozdziału 2 w Fortnite przedstawia fabułę i nowe mechaniki

Zwiastun Rozdziału 2 w Fortnite przedstawia fabułę i nowe mechaniki

Doczekaliśmy się powrotu popularnego battle royale.

Sprawdziły się wczorajsze przecieki. Czarna dziura wreszcie zniknęła, a w jej miejscu pojawił się kolejny rozdział Fortnite’a. Razem z nowym zwiastunem.

Zobacz: Czarna dziura w Fortnite pokazuje tajemnicze liczby. Co oznaczają?

Nie jest to na szczęście całkowita rewolucja. Podstawowe mechaniki gry zostały nienaruszone. Dostaliśmy po prostu nową mapę, opartą w wielu miejscach na poprzednich lokacjach, oraz kilka pomniejszych usprawnień.

Epic postanowiło skupić się w drugim rozdziale na interakcji z wodą. Przede wszystkim, w Fortnite można teraz pływać i łowić ryby! Wędkę znajdziecie na podłodze lub w skrzynkach podczas przeszukiwania domów. Wystarczy znaleźć jakieś naturalne źródło wody i poczekać kilka sekund ze spławikiem unoszącym się na jej tafli. Jak widać na powyższym materiale, nagrodą mogą być rzadkie i pożądane przedmioty albo coś absolutnie bezużytecznego.

Ponadto, do gry został dodany nowy pojazd, łódź rodem z PUBG. Jedna osoba może ją prowadzić, a reszta drużyny usiąść na miejscach pasażerów i strzelać z pokładu do mijanych wrogów.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Tomasz Alicki
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię