Strona głównaGryAktualnościNowa gra Batman nie należy do serii Arkham i nie robi jej...

Nowa gra Batman nie należy do serii Arkham i nie robi jej Rocksteady

Jeśli wierzyć ostatnim doniesieniom, to do tej pory byliśmy karmieni nie do końca prawdziwymi informacjami na temat najnowszej gry z Człowiekiem Nietoperzem. Nie tylko nie będzie ona należeć do serii Arkham, ale nawet nie jest robiona przez studio Rocksteady.

Do tej pory wyciekło mnóstwo informacji na temat nowej gry z Batmanem w roli głównej. W większości przypadków byliśmy zapewniani, że pracuje nad nią studio Rocksteady i będzie to kolejna odsłona serii Arkham, chociaż dojdzie do tzw. miękkiego rebootu. To zrozumiałe, biorąc pod uwagę zakończenie Batman Arkham Knight.

Teraz docierają do nas zgoła inne informacje. Już wcześniej pisaliśmy, że gra nie jest nawet tworzona przez studio Rocksteady. To zajmuje się inną produkcją, również z superbohaterem w roli głównej. Tymczasem nowe przygody Bruce’a Wayne’a powstają w Warner Bros. Montreal i mają rozpocząć coś na wzór „growego uniwersum DC Comics”. Dlatego będzie to twardy reset, który całkowicie zrywa nie tylko z fabułą, ale całą marką Arkham.

Nowa gra z Batmanem ma zadebiutować na konsolach nowej generacji – PlayStation 5 oraz Xbox Series X. Krótko po niej na sklepowe półki ma trafić druga gra z uniwersum DC Comics, tworzona przez Rocksteady (nie wiemy na jakim bohaterze lub bohaterach będzie się skupiać). Pojawiają się pogłoski również na temat trzeciej produkcji Warner Bros., tym razem z Supermanem w roli głównej, ale to jeszcze nic pewnego.

Zobacz także:

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Sourcewccftech
Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię