Strona głównaWiadomościRozrywkaZnany artysta DC Comics narysował własną wersję Geralta z Rivii

Znany artysta DC Comics narysował własną wersję Geralta z Rivii

Chociaż Andrzej Sapkowski na pewno myśli inaczej, to nie ulega wątpliwości, że serial Netflixa sprawił, iż Wiedźmin stał się światowym fenomenem. Kolejnym potwierdzeniem tego jest rysunek Jima Lee – znanego artysty DC Comics, który stworzył własną wersję Geralta.

Wiedźmin stał się światowym fenomenem. Między innymi dzięki Netflixowi świat poznał Rzeźnika z Blaviken i się nim zachwycił. Widać to po liczbie osób grających w Wiedźmina 3, która nigdy (nawet zaraz po premierze) nie była tak wysoka. Widać to też po liście bestsellerów Amazona, gdzie znajduje się książka Andrzeja Sapkowskiego. Widać to też chociażby po tym, że komentatorzy europejskich rozgrywek League of Legends (LEC) w trakcie oficjalnej transmisji śpiewali własną wersję piosenki „Toss a coin to your Witcher”.

Widać to też dzięki Jimowi Lee, znanemu artyście, który aktualnie współpracuje z DC Comics, a w przeszłości tworzył także dla Marvela. Ma on na swoim koncie wiele rysunków do Spider-Mana, X-Menów, Batmana, Venoma czy Supermana. Tym razem stworzył własną wersję Geralta, a cały proces streamował na Twitchu. Zapis z powstawania rysunku od zera możemy teraz obejrzeć na YouTubie. To nie tylko okazja do sprawdzenia, jak powstał ten konkretny rysunek, ale jak w ogóle powstają tego typu dzieła. Początek z pewnością nie zapowiadał tego, co widzimy na samym końcu.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceGameRant
Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię