Strona głównaGryAktualnościRocksteady celuje z nową grą w oceny ponad 9/10

Rocksteady celuje z nową grą w oceny ponad 9/10

Rocksteady pracuje nad nową grą w uniwersum Batman Arkham, która prawdopodobnie będzie miękkim rebootem całej serii. Ma ona trafić już na konsole nowej generacji. Studio celuje tym tytułem w oceny przynajmniej 9/10.

Rocksteady opublikowało ogłoszenie o pracę, w którym szuka „głównego animatora do ich kolejnej gry na konsole nowej generacji, który ma otrzymać ocenię 90+ na Metacritic”. Nie jest tajemnicą, że od dłuższego czasu trwają prace nad nową odsłoną serii Batman Arkham, więc z dużym prawdopodobieństwem możemy założyć, że to właśnie o tę grę chodzi.

Ocena powyżej 90 pkt na Metacritic to dla wielu deweloperów główny wyznacznik tego, jak dobrze wykonali swoją pracę. Jest niemal niczym Święty Graal branży, dla niektórych nieosiągalny, ale wymarzony. Może się wydawać, że jest sporo gier o ocenie ponad 90 pkt. na Metacritic, ale to tylko pozory. W rzeczywistości lista jest dość krótka i znajduje się na niej między innymi Batman: Arkham City. Nie dziwi zatem, że celem dla kolejnej części jest równie wysoka nota.

O nowej grze z serii Batman Arkham nie wiemy zbyt wiele. Według plotek zmierzymy się w niej z Trybunałem Sów oraz Ligą zabójców, kierowaną przez Ra’s al Ghula. Najprawdopodobniej będziemy mogli pokierować w niej nie tylko samym Batmanem, ale również jego synem – Damianem oraz Batgirl. Ostatnie informacje wskazują, że ma to być miękki reboot całej serii. Gra oczywiście trafi na PlayStation 5, Xbox Series X oraz PC, ale data premiery nie jest jeszcze znana.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię