Strona głównaGryAktualnościCD Projekt RED w końcu ujawnia szczegóły patcha 1.20 do Cyberpunka 2077

CD Projekt RED w końcu ujawnia szczegóły patcha 1.20 do Cyberpunka 2077

Na przełomie roku CD Projekt RED ujawnił plany na temat kolejnych aktualizacji do Cyberpunka 2077. Przez atak hakerski niewiele z nich wyszło, ale w końcu dowiedzieliśmy się czegoś nowego.

O nowinkach, jakie ma przynieść aktualizacja 1.20 autorzy poinformowali w serii nagrań wideo. Jedną z najważniejszych zmian ma być ta wpływająca na zachowanie policji, czyli jeden z częściej powtarzających się zarzutów wobec gry. Nie będzie już pojawiających się znikąd i za naszymi plecami policjantów, z drugiej jednak strony nad miejscem akcji pojawi się dron, który ma sprawiać wrażenie, że nasze przestępstwo zostało szybko wykryte.

Kolejna zmiana ma dotyczyć modelu jazdy. Ma to dotyczyć na przykład różnic w sterowaniu na padzie i na klawiaturze. Wpływ na sterowanie dotychczas miała też liczba wyświetlanych klatek na sekundę, a jak wiemy – był z tym poważny problem. Wielu graczy skarżyło się na kiepską kontrolę nad pojazdami, gdy pojawi się patch będą więc m.in. mogli dopasować czułość sterowania pojazdami do swoich upodobań.

Zobacz: Cyberpunk 2077 – kody, cheaty, trainery, porady

W końcu, CD Projekt RED planuje usunąć nieco mniej dokuczliwe problemy, takie jak zablokowanie się pojazdu w elementach otoczenia oraz błędne działanie gry przy robieniu uników. Jeśli chodzi o wspomniane blokowanie pojazdów – dzięki aktualizacji pojazd będzie można wydostać z pułapki gdy gra wykryje, że przyspieszacie, ale się nie poruszacie. Włączy to kołysanie pojazdu, które ma umożliwić uwolnienie się z przeszkody.

Poniżej seria materiałów na temat szczegółów aktualizacji:

 

 

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię