Strona głównaGryAktualnościBattlefront 2: Epic wywołał awarię serwerów EA

Battlefront 2: Epic wywołał awarię serwerów EA

Po raz kolejny Epic Games jest winne dużej awarii. Tym razem powodem jest Battlefront 2, który dostępny jest za darmo na platformie Epic. Duża popularność gry wywołała awarię serwerów EA.

W czwartek o godzinie 17:00 Epic  Games, na swojej platformie udostępniło za darmo grę Star Wars: Battlefront 2 Celebration Edition. Jest to gra wieloosobowa gra online stworzona przez Electronic Arts.

Duża liczba pobrań oraz uruchomień gry spowodowała, że w piątek oraz przez weekend gracze mieli problemy z uruchomieniem tytułu. Graczom pojawiały się błędy 623, 721 i 918. Battlefront 2 oprócz trybu multiplayer ma również kampanię dla jednego gracza, jednak oba tryby wymagają stałego połączenia z serwerami EA.

Natężenie ruchu graczy było tak duże, że serwery EA nie wytrzymały. W Piątek deweloper musiał dwukrotnie zwiększać pojemność serwera aby nadążyć za rosnącym zainteresowaniem. Większość tych problemów została rozwiązana podczas weekendu, gracze jednak zgłaszają, że nadal mają chwilowe problemy.

Zobacz: Pierwszy komiks Batman sprzedany za ponad 2 miliony dolarów

Nie jest to pierwsza tego typu sytuacja wywołana przez Epic. Jakiś czas temu deweloper na swojej platformie sklepowej udostępnił za darmo GTA V. Wtedy jednak awarii uległy serwery sklepu.

Grę możecie pobrać bezpłatnie do czwartku do godziny 17:00 na Epic Games Store.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię