Strona głównaGryAktualnościFinal Fantasy 7 Remake może pojawić się na PS5 i PC

Final Fantasy 7 Remake może pojawić się na PS5 i PC

Kolejne plotki zaczęły krążyć w temacie portu Final Fantasy 7 Remake. Square Enix ma podobno powoli szykować się do zapowiedzi gry.

Final Fantasy 7 Remake przez wielu fanów serii jest bardzo dobrze wspominany. Niektórzy miłośnicy japońskiego RPG nie mają jednak konsoli i wciąż czekają na premierę na innych platformach. Wygląda na to, że ten moment powoli nadchodzi.

Zobacz: Destiny 2 – Bungie zachęci do powrotu na Księżyc i do Dreaming City

Według informacji KatharsisT, znanego insidera branży, Square Enix szykuje się do ogłoszenia portu FF7 Remake. Czasowa ekskluzywność gry najwyraźniej dobiega końca, a wydawca chce otworzyć swój produkt na większą społeczność. Tytuł miałby się w rezultacie ukazać na PS5 oraz PC.

Rok od premiery gry mija w kwietniu. Wtedy powinniśmy wiedzieć dużo więcej odnośnie ewentualnego portu. Premiera na PC jest dosyć oczywista. Pytanie jednak czy Square planuje również wersję na Xboxa lub wykorzystanie kilku funkcji nowych generacji, jak chociażby kontrolera DualSense.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceGame Rant
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię