Strona głównaWiadomościBethesda prezentuje nowy gadżet dla fanów Fallouta. Internauci są dla firmy bezlitośni

Bethesda prezentuje nowy gadżet dla fanów Fallouta. Internauci są dla firmy bezlitośni

Tak, to kolejny news na temat Bethesdy i Fallouta 76. Nie, tym razem w sumie firma nie zaliczyła żadnej większej wtopy i nie zrobiła niczego złego. Po prostu zapomniała, że “internet nie zapomina”.

Ostatnio firma, dla której rok 2018 był jednym wielkim pasmem wpadek, postanowiła wypuścić na rynek nowy gadżet – skórzaną kurtkę, która kolorem i nadrukiem przypomina (przynajmniej na zdjęciach) tą, w którą ubrany jest bohater Fallouta 76. I nie byłoby w tym nic szczególnego, gdyby nie fakt, że w odpowiedzi social media Bethesdy zostały wręcz zasypane różnego rodzaju przeróbkami, sugerującymi, że kurtka będzie takiej samej jakości co nieszczęsne torby dodawane do edycji kolekcjonerskiej.

Oliwy do ognia dodał fakt, że kurtka ma kosztować 276 dolarów, czyli w przeliczeniu około 1040 złotych. Cena dość wysoka nawet jak na wysokiej jakości ubrania. Poniżej możecie zobaczyć oryginalnego tweeta Bethesdy ze zdjęciami kurtki, a po wejściu w linka zobaczycie jak kreatywni (i bezlitośni) potrafią być internauci… My prezentujemy kilka, wybranych pomysłów.

Abstrahując jednak od znęcania się nad firmą, pewnie nieco zasłużonego, po wszystkich wpadkach z Falloutem 76 – gdyby kurtka faktycznie wyglądała tak jak na zdjęciach, chcielibyście taką mieć? I czy jesteście gotowi dać za nią ponad 1000 złotych?

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

1 KOMENTARZ

  1. Ale ta kurtka nawet w tej wersji reklamowej wygląda jak gunowo. Jakaś skaja albo inna skóra ekologiczna. Tandeta z kiosku Ruchu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię