Strona głównaGryAktualnościBethesda zaczęła zwracać pieniądze za Fallout 76. Niezadowoleni gracze potwierdzają to

Bethesda zaczęła zwracać pieniądze za Fallout 76. Niezadowoleni gracze potwierdzają to

Wygląda na to, że producent ostatecznie pojął swój błąd. Gracze mogą odzyskać swoje pieniądze za zabugowaną grę…

Bethesda popełniła swoiste samobójstwo wydając za szybko Fallout 76. Wielkich emocji i genialnej rozgrywki póki co nie znajdziemy w grze, a co najwyżej błędy, pusty świat, którym towarzyszy koszmarna optymalizacja. Twórcy spodziewali się chyba, że gracze będą siedzieć przed komputerami i grzecznie czekać na łatki, ale rzeczywisty scenariusz był zupełnie inny.

Tuż po wydaniu Fallout 76 nie dane było im usłyszeć pochwał i zobaczyć wysokich słupków sprzedaży. Zamiast tego są niskie oceny, narzekanie graczy i „deweloperska ekskomunika”. Zrobili ze światem Fallouta dokładnie to, co politycy z Polską – mocno go spieprzyli.

Niektórym tak bardzo nie spodobała się gra, że natychmiast zapragnęli odzyskać pieniądze. Jednak ich plany okazywały się bezskuteczne wobec polityki przyjmowania zwrotów w większości sklepów. Gracze wpadali z tego powodu w szał, czego przykładem była niedawna sytuacja w GameStop, gdzie emocje klienta wzięły górę

Producent starał się naprawić swój błąd wieloma obietnicami, że zrobią wszystko, by Fallout 76 spełnił oczekiwania graczy. Na szczęście szybko zrozumieli, że nie tak rozwiązuje się problemy niezadowolonych osób. Dlatego uruchomili system zwrotów dla wszystkich, którzy po odpaleniu gry nie poczuli radości w sercu.

Zobacz także: Fallout 3 w świecie Lego – przy pomocy klocków odtworzono postapokaliptyczny Waszyngton

Informacja ta nie jest oficjalna, lecz pochodzi od setek klientów, którym udało się odzyskać pieniądze za zakup Fallout 76. Zwroty można zgłaszać przez starter aplikacji. Tak jak w przypadku Steam i Origin prośby klientów są rozpatrywane indywidualnie, ale nie są aż tak restrykcyjne jak we wspomnianych platformach. Podobno granica przegranego czasu w grze nie musi wynosić do 2 godzin. Rzecz jasna nie można przeginać, a sam powód zwrotu trzeba odpowiednio uzasadnić. Co równie istotne, pieniądze można odzyskać naprawdę szybko, nawet w 24 godziny.

Bethesda ma swoje za uszami i można winić ją za jakość Fallout 76, lecz w końcu zrobiła coś dobrego dla swoich graczy…

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię