Strona głównaWiadomościBioWare potwierdza - Mass Effect: Andromeda bez nowych DLC

BioWare potwierdza – Mass Effect: Andromeda bez nowych DLC

Na oficjalnej stronie serii Mass Effect dostrzec można komunikat studia zajmującego się grą Mass Effect: Andromeda. Niestety, gracze nie otrzymają już żadnej dodatkowej zawartości w ramach dodatków DLC, nie doczekają się również poprawek i łatek. Co jest powodem porzucenia tytułu przez BioWare?

Ostatnim patchem został numer 1.10 – nie ma najmniejszych szans na dalszy rozwój trybu dla pojedynczego gracza. Czy decyzja powinna dziwić? Niekoniecznie. Ostatni tytuł serii został przyjęty zdecydowanie mniej ciepło niż jego poprzednicy, fani serii raczej nie zapomnieli z jakimi bólami musieli zmagać się zaraz po premierze tytułu. Bugi, problemy z animacjami, wszechobecne niedociągnięcia techniczne. To wszystko przełożyło się na żywotność tytułu, a z racji planowanej premiery gry Star Wars: Battlefront 2 deweloper będzie chciał skupić się na możliwie efektywnej pracy, poprzez oddelegowanie ekipy odpowiedzialnej za Mass Effect: Andromeda do wsparcia prac nad nowościami.

Na delikatną poprawę nastroju po przeczytaniu tej informacji mogą liczyć gracze, którzy dali się pochłonąć trybowi wieloosobowemu. Ten ma być objęty wsparciem bez większych zmian, plany dodania nowych misji są ciągle aktualne. Jak długo? Wstrzymałbym się z optymistycznym poglądem na ten temat.

Oficjalny komunikat studia znajdziecie pod TYM adresem.

Źródło: masseffect.com

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Szymon Nocoń
Redaktor, Testy wideo, Dział esport i gry

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię