Strona głównaGryAktualnościBlack Ops IV: gra wyłącza się po wyświetleniu Intro

Black Ops IV: gra wyłącza się po wyświetleniu Intro [rozwiązanie]

Nowe Call of Duty miało być jedną z głośniejszych premier tego roku. I jest, ale zawdzięcza to m.in. problemom z uruchomieniem gry.

Activision tym razem zrezygnowało z kampanii singleplayer w COD: Black Ops IV, aby w pełni skupić się na rozgrywce online. Co z tego wyszło? Podobno całkiem dobra gra, która nie potrzebuje do szczęścia i dobrej sprzedaży wszystkich trybów w menu.

Biorąc pod większe zainteresowanie COD-em niż Red Dead Redemption 2, możemy mówić o bardzo udanej premierze. Pierwsze recenzje zagranicznych redakcji są wyjątkowo przychylne. Wahają się między 8-9/10 punktów.

O jakości COD: Black Ops IV może się przekonać już każdy, ale nie wszyscy będą mogli bez przeszkód sprawdzić jak wygląda Battle Royale w szatach wojennego FPS-a. Wielu użytkowników zgłasza ten sam, jeden błąd uniemożliwiający zobaczenie choćby startowego menu. Grę wyrzuca do pulpitu tuż po odtworzeniu Intra.

Jak widać, nie tylko Microsoft ma kłopoty z Forzą Horizon 4, ale też Activision. Na szczęście jest na to rozwiązanie. Należy wyczyścić folder instalacji gry LPC, a następnie uruchomić usługę Blizzard launcher i wybrać z dostępnych tam opcji weryfikację gry.

Crashe w COD: Black Ops IV często wywołuje konflikt audio na tle sterowników, stąd można również odinstalować drivery w menedżerze urządzeń. Gdy po późniejszym odpaleniu gry wszystko działa, wystarczy zaktualizować sterowniki audio do najnowszego pakietu.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię