Strona głównaGryAktualnościWedług rankingu Nielsena najbardziej oczekiwaną grą jest Black Ops 4, a nie...

Według rankingu Nielsena najbardziej oczekiwaną grą jest Black Ops 4, a nie jak można było się spodziewać Red Dead Redemption 2

Nielsen Holdings działa od 1994 i zajmuje się badaniem rynku konsumenckiego, w tym także rynku gier komputerowych. Według ich ostatniej analizy, najbardziej oczekiwanych gier na pierwszym miejscu znalazło się Black Ops 4, zaraz za nim uplasowało się Red Dead Redemption 2.

Wyniki analizy mogą dla niektórych być zaskakujące, jednak tak zadecydowało ponad 6 000 osób biorących udział w badaniu. Kolejne gry na liście to Battlefield V, Fallout 76 i Assassin’s Creed Odyssey.

Natomiast jeżeli chodzi o gry na konkretną platformę to pierwsze miejsce dla PS4 zajął Marvel’s Spider-Man, dla Xbox One Forza Horizon 4. Z kolei dla konsoli Switch Super Smash Bros. Ultimate/Super Mario Party. I tutaj kolejność nie powinna nikogo dziwić.

W tegorocznej analizie uwzględniono 82 tytuły  z premierami między 1 września a 31 grudnia 2018. Są to wartości średnie zebrane w ankiecie, w której wzięło udział pawie 6 000 osób w wieku od 7 do 54 lat. Badanie zostało wykonane pomiędzy 19 sierpnia a 22 września. Tym samym nie ma mowy o jakiekolwiek pomyłce.

A Wy na jaką grę najbardziej czekacie? Dajcie znać w komentarzach.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię