Strona głównaGryAktualnościBlizzard pracuje nad Diablo IV: Reign of Terror?

Blizzard pracuje nad Diablo IV: Reign of Terror?

Blizzard w swoim sklepie internetowych umieścił kilka nowych gadżetów o wspólnej nazwie Diablo Reign of Terror. Czy w ten sposób przypadkiem deweloper zdradził tytuł kolejnej, czwartej części serii lub kolejnego dodatku do Diablo 3?

Niedawno informowaliśmy Was o zarezerwowaniu przez Blizzard dużej ilości czasu na spotkania dotyczące Diablo, które mają odbyć się podczas BlizzCon 2018. Impreza jest coraz bliżej więc możemy spodziewać się różnego rodzaju przecieków i przedwcześnie zamieszczonych grafik czy tak jak w typ przypadku gadżetów w oficjalnym sklepie.

Obecnie na oficjalnej stronie sklepi Blizzard możemy znaleźć trzy produkty oznaczone, jako Diablo Reign of Terror: plakat i dwie koszulki.

Na dowód zrzut ekranu ze sklepu:

Znalezisko zdążyło już podzielić graczy w Internecie na kilka obozów. Według jednej grupy Reign of Terror to tytuł czwartej części Diablo. Inni twierdzą, że będzie to tytuł kolejnego dodatku do Diablo 3. Do głosu również doszła ekipa sugerująca, że jest podtytuł animowanego serialu przygotowanego przez Netflix.

W zasadzie wszystkie trzy możliwości są bardzo prawdopodobne. A jakie jest Wasze zdanie na ten temat? Dajcie znać w komentarzach.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię