Strona głównaGryBlizzCon Online zapowiedziany na luty 2021

BlizzCon Online zapowiedziany na luty 2021

Jak większość wydarzeń w ostatnim czasie, tak i BlizzCon przenosi się w całości do internetu. Ogłoszono właśnie datę kolejnej edycji.

Najpierw przeniesiono datę tradycyjnego, “fizycznego” BlizzCon. W międzyczasie Blizzard ogłosił, że ma plany na wydarzenie online, które miałoby mieć miejsce na początku przyszłego roku. Teraz oficjalnie potwierdzono datę tego wydarzenia – 19-20 luty 2021.

“Okoliczności powstrzymują nas przed zebraniem się w jednym miejscu, ale przygotowaliśmy coś na początku przyszłego roku, dzięki czemu duch BlizzConu zaistnieje w formie online. Nadal przed nami dużo planowania i jeszcze trochę potrwa zanim zdradzimy szczegóły – ale coś możemy zdradzić już teraz.”

Na BlizzConline, jak nazwano nowe wydarzenie, możemy się spodziewać nowych informacji na temat oczekiwanych tytułów, takich jak Overwatch 2 czy Diablo 4. Jego nieodłącznymi elementami będą także – konkurs i prezentacja cosplay. Zgłoszenia są przyjmowane do 4 stycznia. Wśród kategorii znajdziecie między innymi najlepszą postać Blizzarda, najlepszą broń i zbroję z gier Blizzarda oraz najlepszą współczesną oraz tradycyjną kreację.

Zobacz: World of Warcraft – Blizzard honoruje zmarłego Reckfula jako NPC w grze

Wszystkie informacje na temat kolejnej edycji znajdują się na oficjalnej stronie.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceTwitter
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię