Strona głównaGryAktualnościBorderlands 3 jednak z opcja pre-loadu plików

Borderlands 3 jednak z opcja pre-loadu plików

Jakiś czas temu okazało się, że gracze PC nie będą mieli możliwości wcześniejszego pobrania plików Borderlands 3, aby grać już w dniu premiery. Teraz wydawca 2K potwierdził, że będzie to możliwe dla graczy, którzy zakupili grę w przedsprzedaży.

2K Games ogłosiło, że gracze, którzy zakupili Borderlands 3 w przedsprzedaży będą mieli możliwość wcześniejszego pobrania plików gry tak jak ich koledzy na Ps4 i Xbox One. Epic w końcu poradził sobie z udostępnieniem takiej funkcjonalności.

Zobacz: Borderlands 3 na Xbox One X z obsługą 4K w 30 FPS i 1080p…

Borderladns 3 będzie dostępny do wcześniejszego pobrania na około dwa dni przed premierą. Na razie nie podobno jednak dokładnego harmonogramu udostępnienia i rozmiaru plików do pobrania. U nas gra będzie dostępna od godziny 1:00, 13 września. Możemy zatem spodziewać się, że pliki pobierzemy już 11 września od godziny 1:00.

Wcześniej Tim Sweeney ujawnił na Twitterze, ze pomimo iż Epic Games Store obsługuje pobieranie plików dla innych gier to Borderlands 3 jest zbyt duży i nie będzie takiej możliwości. Napisał wtedy:

Udostępniliśmy obsługę wstępnego ładowania plików, która jest wystarczająca w niektórych grach, ale nie jesteśmy pewni, czy spełnia ona wymagania hitu, takiego jak Borderlands.

Wiele innych informacji na temat gry znajdziecie w naszym poprzednim artykule.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię