Strona głównaKonsoleBorderlands 3 na Xbox One X z obsługą 4K w 30 FPS...

Borderlands 3 na Xbox One X z obsługą 4K w 30 FPS i 1080p w 60 FPS?

Nie tak dawno Gearbox potwierdziło, że najnowsza odsłona Borderlands na PS4 Pro będzie działała w 4K w 30 FPS oraz w 1080p w 60 FPS. Według zapewnień Chrisa Brocka podobnie ma to wyglądać na Xbox One X.

Podczas rozmowy z serwisem Windows Central, producent Gearbox Software, Chris Brock potwierdził, że podstawowa wersja konsoli Xbox One będzie obsługiwała Borderlands 3 wyłącznie w 30 klatkach na sekundę w rozdzielczości 1080p. Jednak nowsza wersja konsoli Xbox One X w zupełności poradzi sobie z obsługą gry w 4K i 30 FPS. Wspomniał również, że celują również w 60 FPS, ale nie jest w stanie zapewnić, że tak będzie. Podkreślił, że w temacie robią co mogą.

Zobacz: Borderlands 3: złe opisanie płci jednej z postaci grozi banem na forum gry

Biorąc pod uwagę, ze podobne opcje zostały potwierdzone dla PS4 Pro możemy spodziewać się, że będzie tak samo dla Xbox One X. Do premiery Borderlands 3 pozostał niecały miesiąc, więc nie powinniśmy długo czekać na ostateczną informacje w temacie.

Gra zostanie wydana 13 września na PS4, Xbox One X oraz PC. Do pobrania będziemy mieli około 40 GB danych. Na PC tytuł będzie dostępny tylko przez Epic Games Store i nie będzie opcji pre-loadu. O czym więcej pisaliśmy we wcześniejszym artykule.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

1 KOMENTARZ

  1. Nie spodziewałbym się 4K na Pro , szachownica nie ma nic wspólnego z natywnym 2160p. 4K tylko na XOX – ta konsola jeszcze w kilku tytulach ogarnia taka rozdzialke , niestety tylko ta.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię