Strona głównaGryAktualnościGearbox Software zaprezentuje Borderlands 3 podczas PAX Eest 2019

Gearbox Software zaprezentuje Borderlands 3 podczas PAX Eest 2019

Podczas PAX East poznamy szczegóły dotyczące kolejnej części serii Borderlands. Przynajmniej tak zapowiada Gearbox Software, który opublikował na twitterze znak zjazdu z autostrady z datą 28 marca, lokalizacją Boston i numerem 3.

Chyba nie ma, wątpliwości, że ta wskazówka nie jest zbyt subtelna, ale to dobrze. Dzięki temu możemy być niemal pewni, że Gearbox pojawi się na PAX East 2019, by zaprezentować Borderlands 3. Prezentacja ma odbyć się 28 marca o godzinie 17.

Zobacz: Remaster Borderlands: Game of the Year Edition coraz bliżej oficjalnej zapowiedzi

To, że Gearbox od jakiegoś czasu pracuje nad Borderlands 3 nie jest żadną tajemnicą. Randy Pitchford, prezes firmy powiedział podczas PAX South 2015, że studio szuka nowych talentów, które mogoą stworzyć następne Borderlands. W ubiegłym roku podczas PAX West powiedział, że Gearbox pracuje nad tym, nad czym gracze chcieliby, żeby pracowali.

Zobacz: Jade Raymond nowym wiceprezesem Google

Od ostatniej numerowanej gry Borderlands minęło sześć lat. W międzyczasie dostaliśmy wiele dodatków oraz spinn-offów w postaci Borderlands: The Pre-Sequel, Tales from the Borderlands i wersja VR Borderlands 2.

PAX East odbędzie się między 28-31 marca.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Sourcetwitter
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię