Strona głównaKonsoleMinecraft zostanie udostępniony w ramach Xbox Game Pass

Minecraft zostanie udostępniony w ramach Xbox Game Pass

Podczas wczorajszego Inside Xbox, Microsoft zapowiedział, że Minecraft zostanie udostępniony w ramach Xbox Game Pass. To z pewnością powinno ucieszyć wielu graczy, którzy od dawna czekali na ten krok Microsoftu.

Już od 4 kwietnia subskrybenci usługi Xbox Games Pass mogą dołączyć do milionowej społeczności Minecraft. Jedynym ograniczeniem w grze jest tylko wyobraźnia. Dzięki darmowym aktualizacjom zawartości, każdy znajdzie coś dla siebie. Kolejna aktualizacja Village & Pillage zaplanowana jest na wiosnę. Obecnie Xbox Game Pass udostępnia ponad 100 tytułów.

Zobacz: Oficjalnie: Halo: The Master Chief Collection trafi na PC. Zestaw zostanie powiększony o Halo:…

Odkryj nieograniczone możliwości grania i twórz wszystko, co możesz sobie wyobrazić. Spróbuj przeżyć noc sam lub podziel się swoją przygodą z przyjaciółmi zarówno na podzielonym ekranie jak i w trybie dla wielu graczy. Zbuduj wszystko, co tylko możesz wymyślić, odkrywaj swój unikalny świat, odkrywaj moby (zarówno przerażające jak i słodkie!) I baw się w swoją przygodę z Minecraft!

Zobacz: Microsoft pokazuje Project xCloud w akcji. W Forza Horizon 4 zagracie na komórce

A jeżeli nie korzystaliście jeszcze z usługi, to teraz macie okazję wypróbować ją przez pierwszy miesiąc za jednego dolara.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Sourcexbox
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię