Strona głównaGryAktualnościJade Raymond nowym wiceprezesem Google

Jade Raymond nowym wiceprezesem Google

Jade Raymond objęła stanowisko wiceprezesa w Google. Jej doświadczenie zdobyte w EA Motive i Ubisoft Toronto z pewnością zostanie wykorzystane przez giganta planującego wejść w rynek gier.

Jak wspominaliśmy w jednym z poprzednich artykułów podczas GDC 2019, które odbędzie się już w przyszłym tygodniu, Google zaprezentuje swoją konsolę oraz ujawni szczegóły wejścia w rynek gier wideo. Podczas gdy do samej konferencji pozostał tydzień, Google zdradziło, że Jade Raymond dołączyła do ekipy i to nie na byle jakim stanowisku, bo jako wiceprezes.

Zobacz: Jade Raymond z EA o lootboxach i przyszłości gier w chmurze

Raymond pochwaliła się awansem za pośrednictwem Twittera. Na razie nie zdradziła, jaki będzie jej zakres obowiązków, możemy jednak założyć, że będą one związane z tematyką gamingu. Jade jest weteranem branży gier, dotychczas miała okazję pracować u takich gigantów jak EA czy Ubisoft. Ostatnio zdobyła nagrodę NY Video Game Critics Circle Awards za całokształt pracy. Jej doświadczenie i wiedzę na temat branży gier sprawia, że jest ona doskonałym wyborem dla Google. Raymond była zaangażowana w produkcję takich serii jak: The Sims, Assassin’s Creed, Watch Dogs i wielu innych.

Zobacz: Google zaprezentuje swoją konsolę podczas GDC 2019. Czy Sony, Nintendo i Microsoft mają się…

Na razie nie wiemy czego można spodziewać się ze strony rosnącego działu gier Google, musimy czekać na prezentację, która odbędzie się w przyszłym tygodniu. Wydaje się, że przekazywanie do sieci takich informacji, jak ta o Jade, ma za zadanie zgromadzić jak największą liczbę widzów.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię