Strona głównaGryAktualnościBorderlands 3 – na polskie recenzje gry jeszcze sobie poczekamy

Borderlands 3 – na polskie recenzje gry jeszcze sobie poczekamy

Do premiery Borderlands 3 pozostało kilka dni. Zwykle oznacza to wysyp recenzji w portalach i pismach branżowych. Jednak nie tym razem. Recenzenckie kopie gry trafiły tylko do kilku wybranych serwisów.

Jeżeli zastanawialiście się nad zakupem Borderlands 3 i chcieliście wstrzymać się z zakupem do momentu pojawienia się pierwszych recenzji to jeszcze sobie poczekacie. Wydawca gry decydował, że recenzenckie kipie gier przed premierą trafią wyłącznie do wybranych serwisów z USA.

Zobacz: Borderlands 3 jednak z opcja pre-loadu plików

Reszta musi poczekać aż do oficjalnej premiery tytułu czyli do 13 września. Decyzję o nieudostępnianiu Borderlands 3, podjął wydawca 2K Games. Jako oficjalny powód podaje względy bezpieczeństwa. Do kręgu zaufania trafiło tylko kilka serwisów z USA. Oczywiście nie oznacza, to, że recenzje będą nieobiektywne i absolutnie nie powinniśmy im ufać. Ale jeżeli czekaliście na ocenę polskiej lokalizacji gry, to jeszcze trochę poczekacie.

Zobacz: Borderlands 3: wszystko co powinniśmy wiedzieć przed premierą

Borderlands 3 to kolejna odsłona serii pierwszoosobowej kooperacyjnej strzelanki z elementami RPG. Akcja trzeciej rozpoczyna się pięć lat po wydarzeniach z drugiej części gry. Naszym zadaniem będzie walka z Syrenami. Do wyboru mamy czterech bohaterów, których zróżnicowane umiejętności pozwolą na grę w ulubionym stylu. Borderlands 3 pojawi się na PC (Epic Games Store), PlayStation 4 oraz Xbox One.

Zamawialiście Borderlands 3 przedpremierowo czy czekacie na pierwsze recenzje?

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię