Strona głównaGryAktualnościBorderlands 3 zostanie zaprezentowane podczas The Game Awards 2018?

Borderlands 3 zostanie zaprezentowane podczas The Game Awards 2018?

Nie jest tajemnicą, że Gearbox Software od dłuższego czasu pracuje nad Borderlands 3, chociaż oficjalnie tego nie potwierdza. Co ciekawe na The Game Awards 2018 możemy spodziewać się ujawnienia gry. Do takich wniosków można dość obserwując zachowanie Randego Pitchforda na portalach społecznościowych.

W ciągu ostatnich kilku dni CEO Gearbox Software wrzucał na Twittera posty sugerujące, że podczas zbliżającej się imprezy stanie się coś naprawdę wielkiego. Wśród nich wiele związanych jest z cyfrą 3, którą będzie oznaczona kolejna cześć serii Borderlands.

Zobacz także: Borderlands 2 po raz drugi, tym razem w wersji VR

Jeden z takich wpisów:

Moja lista rzeczy do zrobienia na dziś to tylko TRZY rzeczy, ale mam też TRZY spotkania zaplanowane przed TRZECIĄ, czy wszechświat chce mi coś powiedzieć?

I kolejny:

Wczoraj było 333. To naprawdę interesujące, jak ludzkie umysły mają tak duże znaczenie w arbitralnych systemach numeracji i zbiegu okoliczności.

I chyba najważniejszy twett:

Może być on nawiązaniem do zbliżających się The Game Awards 2018, gdzie będą najwięksi przedstawiciele branży żeby pochwalić się nadchodzącymi tytułami. Takie małe E3. Czy wśród prezentowanych tytułów znajdzie się Borderlands 3? Oby tak się stało.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię