Strona głównaGryAktualnościUbisoft zaprezentuje trzy nowe gry podczas The Game Awards 2018?

Ubisoft zaprezentuje trzy nowe gry podczas The Game Awards 2018?

Przeglądając profile kariery zawodowej deweloperów czy aktorów dubbingowych możemy dowiedzieć się ciekawych rzeczy na temat nadchodzących, jeszcze niezapowiedzianych tytułów. Wygląda na to, że Ubisoft pracuje obecnie nad trzema takimi grami, które mają zostać wydane na PC, PS4 i Xbox One.

Wśród nich jest Projekt Bowmore, o którym obecnie nie wiadomo zbyt wiele poza tym, że należy do Ubisoft. Wszystko zaczęło się od strony internetowej niemieckiego MediaMarkt, na której znalazła się gra Assassin’s Creed Compilation na Nintendo Switch. Na liście podany był również kolejny tytuł Bowmore dostępny na PC, PS4 i Xbox One.

Zobacz także: Assassin’s Creed Odyssey: Ubisoft oferuje darmową zawartość do gry i pierwszy fabularny dodatek

Nie jest to pierwsza wzmianka o Bowmore. Jakiś czas temu na tytuł trafił użytkownik Twittera NextGenPlayer. Przeglądając listę aktorów głosowych na Mandy.com znalazł aktorkę, która w CV miała wpisany udział w Projekcie Bowmore.

Zagłębiając się w jej CV możemy przeczytać, że bierze również udział w pracach nad zwiastunem gry. Co ciekawe podobne informacje możemy znaleźć na profilu Amber Goldfarb, która w CV również wymienia Projekt Bowmore. I to nie koniec, dalej możemy przeczytać, że pracuje także nad projektami Rocket i Aegyptus.

Co z tego możemy wywnioskować? Termin Bowmore można skojarzyć ze szkocką whisky wyprodukowaną w destylarni Islay w Szkocji, pochodzącej z 1779 roku. Z kolei Aegyptus jest mitologicznym królem Egiptu i synem Belusa. Dodatek do Assassin’s Creed Origin? Raczej mało prawdopodobne.

Możliwe, że wspominany w CV trailer Bowmore zobaczymy na The Game Awards 2018. Gdyby jednak pojawiło się więcej informacji w temacie damy Wam znać.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię