Strona głównaGryAktualnościNie zobaczymy Cyberpunk 2077 podczas The Game Awards 2018

Nie zobaczymy Cyberpunk 2077 podczas The Game Awards 2018

Szóstego grudnia startuje impreza The Game Awards 2018, podczas której zobaczymy m.in. zapowiedzi nadchodzących gier oraz rozdanie nagród dla najlepszych tegorocznych tytułów. Niestety zgodnie z dzisiejszym ogłoszeniem wśród zapowiedzi zabraknie Cyberpunk 2077.

The Game Award to ostania szansa na zaprezentowanie przez deweloperów swoich nadchodzących gier. Informacja o tym, że nie zobaczymy tam CD Projekt RED sugeruje, że do końca roku nie mamy, co się spodziewać przełomowych wiadomości na temat Cyberpunk 2077.

Zobacz także: Borderlands 3 zostanie zaprezentowane podczas The Game Awards 2018?

Smutne informacje przekazał dzisiaj menedżer społeczności CD Projekt Marcin Momont za pośrednictwem Twittera:

Z niecierpliwością czekamy na wszystkie zapowiedzi, jakie będą miały miejsce podczas tegorocznych The Game Awards, ale sami nie będzie tam niczego pokazywać. Więcej na temat Cyberpunk 2077 udostępnimy, gdy będziemy gotowi.

Geoff Keigley ogłosił, że podczas tegorocznej imprezy zostanie zaprezentowanych dziesięć gier m.in. Alien: Blackout. Z kolei wśród nominowanych do nagród są Monster Hunter: World oraz Assassin’s Creed Odyssey.

Ostatecznie nie powinniśmy narzekać, w końcu w tym roku widzieliśmy już dużo materiału związanego z Cyberpunk 2077. Niemal godzinny gameplay zaprezentowany wkrótce po Gamescom, dał nam pierwsze spojrzenie na Night City, wygląd mieszkańców oraz mechanikę rozgrywki. To musi nam wystarczyć do przyszłego roku. A co nas czeka w 2019? Tego na razie nie wiemy, ale gdy tylko wpadnie nam świeże info damy Wam znać.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię