Strona głównaEsportCounter-StrikeBrazylia będzie gospodarzem kolejnego Majora CS:GO?

Brazylia będzie gospodarzem kolejnego Majora CS:GO?

Wygląda na to, że zaangażowana, brazylijska publiczność CS:GO w końcu zostanie zauważona i doceniona przez Valve. Brazylijczyków można porównać z Polakami i Skandynawami, nic więc dziwnego, że prawdopodobnie to oni będą gospodarzami kolejnego Majora CS:GO.

Po kilku wpadkach organizacyjnych w USA, niezwykle gorącym odbiorze Majora w Polsce oraz turnieju tej rangi w Berlinie, pora w końcu na Amerykę Południową i Brazylię. Jej mieszkańcy są zaangażowani w esport i CS:GO niemal tak samo jak w piłkę nożną i Major im się należy.

Zobacz: Neymar wolał streamować Call of Duty zamiast być na gali wręczenia Złotej Piłki

Najwyraźniej Oleksandr „s1mple’” Kostyliev ma pewne zakulisowe informacje na ten temat, bo podczas jednego ze swoich ostatnich streamów, na widok Neymara na swoim czacie, zareagował informacją, że kolejny Major odbędzie się właśnie tam. Wyraził też nadzieję, że brazylijski piłkarz będzie się tam dobrze bawił.

Zobacz: Konto Steam zawodnika zostało skradzione przed play-offami Majora w Berlinie

Po streamie do tematu odniósł się także francuski dziennikarz, Guillaume „neL” Canelo. Do niego także dotarły podobne plotki. Nie uznaje ich póki co za pewnych, jedyne czym się podzielił z fanami CS:GO, to informacja, że w środowisku profesjonalnych graczy zdania na ten temat są podzielone. A jakie jest Wasze?

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię