Strona głównaKonsoleCall of Duty 2024 – może zostać wydane na konsole poprzedniej generacji

Call of Duty 2024 – może zostać wydane na konsole poprzedniej generacji

Premiera kolejnego Call of Duty zaplanowana jest na 2024 rok. Według doniesień gra ma trafić również na konsole PS4 oraz Xbox One.

Na początku tygodnia Activision zmagało się z atakiem hakerskim, w wyniku którego do sieci wyciekły informacje na temat projektu Cerberus, czyli nowym Call of duty. Ekipa serwisu Insider Gaming twierdzi, że uzyskała dostęp do wykradzionych danych i potwierdza prawdziwość doniesień o włamaniu.

Jak twierdzi Tom Henderson, pliki mówią o planach wydania gry w 2024 roku, oraz o tym, że gra trafi również na konsole poprzedniej generacji. Wcześniej sugerowano, że tegoroczna odsłona serii będzie ostatnią, która trafi na PS4 i Xbox One.

Henderson twierdzi, że dokumenty wyglądają na prawdziwe, jednak pochodzą one z grudnia zeszłego roku i plany Activision mogły zostać przez ten czas zrewidowane. Pozostaje liczyć, że w kwestiach wydania gry pozostaną bez zmian.

Firma jak na razie nie ujawniła tegorocznej odsłony CoD. Pozostaje zatem czekać. Oczywiście doniesienia te należy traktować z lekkim przymrużeniem oka. Przynajmniej do momentu gdy Activision nie potwierdzi swoich planów.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Poprzedni artykułSony ogłasza 10 kolejnych gier PSVR2
Następny artykułDuskers za darmo
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię