Strona głównaGryAktualnościBlack Ops 4 Blackout – darmowy tydzień z trybem Battle Royale

Black Ops 4 Blackout – darmowy tydzień z trybem Battle Royale

Call of Duty: Black Ops 4 wprowadziło całkiem udany tryb Battle Royale. Jeśli jeszcze nie mieliście okazji go sprawdzić, z powodu wysokiej ceny samej gry, to od jutra będziecie mieli ku temu świetną okazję. Blackout będzie przez tydzień dostępny za darmo.

Wciąż trwa szał na gry z gatunku Battle Royale. Trudno jednoznacznie stwierdzić od czego się zaczęło, ale sporą popularnością cieszyło się najpierw H1Z1, później PUBG, a teraz króluje Fortnite. Kawałek „battleroyalowego” tortu próbują też ugryźć więksi wydawcy. Jednym z przykładów jest Activision i tryb Blackout w najnowszym Call of Duty: Black Ops 4.

Zobacz: Ninja zdobył 5000 zwycięstw w Fortnite Battle Royale

Battle Royale w Call of Duty spotkał się z ciepłym przyjęciem graczy. Przez kilka dni na Twitchu niemal wszyscy grali w Blackout. Z czasem popularność spadła, ale pomimo tego próbę należy uznać raczej za udaną. Jeśli sami nie mieliście okazji się o tym przekonać, to od jutra będziecie mieli najlepszą ku temu okazję. Activision uruchamia darmowy tydzień z trybem Blackout w Call of Duty: Black Ops 4. Od 17 do 24 stycznia Battle Royale uruchomicie bez żadnych opłat w wersji na PC, PlayStation 4 oraz Xbox One.

Zobacz: Islands of Nyne: Battle Royale od dziś dostępne za darmo

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię