Strona głównaGryAktualnościCall of Duty: Black Ops 4 - sezon zakończy się iście spektakularnie

Call of Duty: Black Ops 4 – sezon zakończy się iście spektakularnie

Do Call of Duty: Black Ops 4 trafi jeszcze ostatnia aktualizacja przed wielkim rozpoczęciem kolejnego sezonu, który wystartuje w przyszłym tygodniu. Tym samym Treyarch chce zamknąć misję Absolute Zero z wielkim hukiem.

W ostatniej aktualizacji sezonu otrzymamy nowy tryb gry oraz weekend podwójnego doświadczenia i wiele więcej. Najważniejszy jest nowy tryb Team Deathmach w trybie wieloosobowym, który wystąpi pod nazwą Death Race Team Arms Race. Gracze będą mogli szybciej zdobywać punkty dzięki zwiększeniu mnożnika punktów ze 100 do 150.

Zobacz: Respawn Entertainment nie tworzy Titanfall 3

Do Blackout powróci również Close Quaters Frenzy, który został pierwotnie wprowadzony w wersji beta. W trybie tym do dyspozycji mamy tylko broń krótkiego zasięgu, taką jak strzelby, karabiny maszynowe, noże. Do tego zombie poruszają się o wiele szybciej niż standardowo.

Zakończenie sezonu przez naliczenie podwójnego XP nie jest nowością, jednak tym razem ma być bardziej wyjątkowo. Standardowo większą ilość doświadczenia zbieramy tylko w jednym trybie, tym razem zwiększony mnożnik dotyczy zarówno trybu multi, Zombie i Blackout. Akcja rozpoczyna się w najbliższy piątek i potrwa do poniedziałku.

Zobacz: Call of Duty: Black Ops 4 – Nowy system podnoszenia lootu w trybie Blackout…

Treyarch potwierdził również, że jeszcze w tym tygodniu przekaże więcej informacji na temat kolejnego sezonu. Call of Duty: Black Ops 4 dostępne jest na PC, Xbox One oraz PlayStation 4.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię