Advertisement
Strona głównaGryAktualnościCall of Duty Black Ops Cold War - wyciekło pierwsze wideo

Call of Duty Black Ops Cold War – wyciekło pierwsze wideo

Do sieci wyciekł fragment wideo z wczesnej wersji Call of Duty: Black Ops Cold War, która ma być kolejną częścią niezwykle popularnej serii strzelanek.

Chyba nikt nie ma wątpliwości, że rok 2020 nie jest „standardowy”. W przeciągu ostatnich 5 miesięcy wydarzyło się wiele i miało to wpływ na wiele aspektów naszego życia, w tym również gry. Normalnie Activision prawdopodobnie już dawno zapowiedziałoby nową odsłonę CoD-a, a na zbliżających się targach E3 2020 oglądalibyśmy pierwsze trailery czy materiały z rozgrywki.

Jednak rok 2020 nie jest normalny. Pandemia koronawirusa sprawiła, że niemal wszystkie plany spaliły na panewce. Prace nad kolejnym produkcjami się wydłużają, a wszystkie imprezy zostały odwołane. Nie oznacza to, że nowe Call of Duty nie powstaje. Wręcz przeciwnie, na temat gry pojawia się coraz więcej plotek.

Call of Duty Black Ops Cold War – wideo

Na Twitterze pojawił się nawet krótki fragment, na którym nagrana ma być bardzo wczesna wersja (Pre-Alpha) gry CoD: Black Ops Cold War. Widzimy na niej żołnierza biegającego po nowej mapie o nazwie Tank (ang. czołg). Wyraźnie widać, że lokacja nie została jeszcze w pełni ukończona. Na wielu elementach brakuje jeszcze tekstur lub kolorowania. Poza tym produkcja wygląda jak standardowe Call of Duty.

Wciąż nie wiemy, jak będzie się nazywać nowa część CoD. Do tej pory pojawiały się różne plotki, które sugerowały podtytuły Vietnam, Modern Warfare 2.0, a także Black Ops Cold War. To ten ostatni wariant wydaje się najbardziej prawdopodobny. Produkcja miałaby nas zabrać do czasu lat 60-tych XX wieku, kiedy to na świecie panowała tzw. Zimna Wojna. Był to okres, w którym blok wschodzi (głównie ZSRR) i blok zachodni (pod przywództwem Stanów Zjednoczonych) zbroiły się na potęgę na wypadek wybuchu wojny, ale do żadnych poważnych działań wojennych nigdy nie doszło. Oprócz wyścigu zbrojeń trwał też wyścig kosmiczny oraz gospodarzy. Okres ten trwał od 1947 do 1991 roku.

Aktualne ceny Call of Duty: Modern Warfare:

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Sourcewccftech
Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię