Strona głównaGryAktualnościCall of Duty: Warzone – pobili rekord świata zdobywając 113 fragów!

Call of Duty: Warzone – pobili rekord świata zdobywając 113 fragów!

Grając ze znajomymi w Call of Duty: Warzone cieszyliście się z 20, 30 czy nawet 40 fragów w jednej grze? To świetne wyniki, ale daleko im do prawdopodobnego rekordu świata. Profesjonalni gracze wykręcili ponad 100 eliminacji w jednej grze!

Wynikiem pochwalił się Priestahh – profesjonalny gracz Call of Duty dla amerykańskiej organizacji FaZe Clan. Razem ze znajomymi w trybie squad wykręcili w sumie 113 fragów w trakcie jednego meczu. Sami w pojedynkę wyeliminowali większość ze 146 pozostałych użytkowników znajdujących się w tym momencie na serwerze.

Oczywiście 113 fragów nie oznacza, że wyeliminowali 113 różnych graczy. Trzeba pamiętać, że w Call of Duty: Warzone jest mechanizm Gułagu, który pozwala na powrót do gry. Tym samym niektóre fragi zostały prawdopodobnie zdobyte na tych samych zawodnikach. Nie zmienia to faktu, że jest to wynik wręcz szalony, który trudno będzie pobić w przyszłości. A na pewno znajdą się tacy, którzy będą chcieli go poprawić.

Na ten moment 113 fragów w pojedynczym meczy Call of Duty: Warzone należy uznać za światowy rekord! Jeśli chcielibyście obejrzeć, w jaki sposób tego dokonali, to film znajdziecie poniżej.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceVG247
Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię