Strona głównaGryAktualnościCall of Duty: Modern Warfare już jest rekordowe dla serii

Call of Duty: Modern Warfare już jest rekordowe dla serii

Call of Duty: Modern Warfare jeszcze przed premierą zapowiada się na produkcję bardzo udaną. Zresztą już teraz jest pod pewnym względem rekordowa. Dla Activision i Infinity Ward to świetna informacja przez zbliżającą się premierą.

Twórcy Call of Duty: Modern Warfare poinformowali, że testy beta, które trwały w ostatnich kilku dniach, przyciągnęły największą liczbę graczy w historii całej serii Call of Duty. Ale to nie wszystko. W betę nie tylko grało najwięcej graczy, ale spędzili oni przed monitorami najwięcej godzin. Poza tym peak, czyli moment, w którym jednocześnie grało najwięcej osób, również był rekordowy. Spora w tym zasługa faktu, że beta działała na PC-tach, PlayStation 4 oraz Xbox One.

– Skupiamy się na dostarczeniu jak najlepszego doświadczenia online i dotyczy to także zbliżaniu do siebie społeczności poprzez crossplay. Dziękujemy wszystkim graczom z całego świata, którzy wzięli udział w becie i przekazali nam swoją opinię. Wasze wsparcie nie tylko jest wielką inspiracją dla całego zespołu, ale też dostarcza nam odpowiednie dane, dzięki którym możemy usprawnić rozgrywkę przed premierą – powiedział Patrick Kelly z Infinity Ward.

W nowym Call of Duty graczom przypadły do gustu między innymi pojedynki 2 na 2, a także bitwy na 64 graczy. Finalna wersja produkcji ma zawierać tryby do zabawy nawet dla 100 użytkowników. Twórcy już opublikowali listę rzeczy, które po becie są dla nich priorytetowe. Call of Duty: Modern Warfare zadebiutuje 25 października na PC, Xbox One i PlayStation 4.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię