Strona głównaGryAktualnościCall of Duty obiecuje mniejszy rozmiar Vanguarda na PC i konsolach

Call of Duty obiecuje mniejszy rozmiar Vanguarda na PC i konsolach

Oficjalny profil Call of Duty na Twitterze zaadresował jeden z największych problemów ostatnich odsłon serii. 

Premiera Call of Duty: Vanguard ma oficjalnie nastąpić 5 listopada. Fani powoli szykują się na debiut kolejnego shootera i zaczynają już zwalniać miejsce na swoich dyskach. Wygląda jednak na to, że w tym roku nie będziemy go potrzebowali aż tak wiele.

Zobacz: Warner Bros tworzy podobno grę w stylu Smash Bros

Rozmiar Modern Warfare, Warzone i Black Ops Cold War to bardzo popularne wśród społeczności tematy dyskusji. Na PC MW 2019 w pewnym momencie przekroczyło 200 GB, zanim pozwolono odinstalować niektóre elementy gry. Nawet teraz sam tryb multiplayer i Zombie wymaga w Black Ops Cold War wymaga ok. 100 GB wolnego miejsca.

Problem ten zaadresowali wczoraj twórcy na social mediach. Krótki post informuje, że dzięki nowej technologii uda im się zmniejszyć rozmiar gry o 30-50% na „konsolach nowej generacji i PC”. Jest to bardzo dobra wiadomość, którą ciężko niestety interpretować z perspektywy posiadacza PS4 lub Xboxa One. Pierwsze zdanie wspomina o „świetnych newsach dla wszystkich dysków twardych”. Potem post mówi jednak już tylko o konsolach nowej generacji.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię