Advertisement
Strona głównaGryAktualnościCall of Duty: Warzone – gracz praktycznie "kupił" sobie zwycięstwo

Call of Duty: Warzone – gracz praktycznie „kupił” sobie zwycięstwo

Call of Duty: Warzone nigdy nie było grą z gatunku „pay to win”. Wszystkie bronie i dodatki można w grze odblokować poprzez zwykłe granie, a do kupienia mamy tylko elementy kosmetyczne. Jednak niezwykle ważną rolę odgrywa ekonomia, czego dowiódł jednej z użytkowników Reddita.

Jeden z użytkowników Reddita pokazał zakończenie swojego meczu, które – nie ma co ukrywać – dalekie było od standardowego. Można wręcz powiedzieć, że gracz kupił sobie zwycięstwo w meczu Call of Duty: Warzone. W jaki sposób?

Schmayward (taki ma nick na Reddicie) został pod koniec meczu sam, po tym jak padli wszyscy jego kompani z drużyny. Niestety, przeciwnicy mieli wyrzutnie rakiet RPG, więc zwycięstwo wydawało się niemal niemożliwe. Gracz uznał, że nie ma sensu się z nimi pojedynkować i postanowił grać na czas. W końcu wszystkich dopadła strefa gazu i w tym momencie wygrywał ten, który dłużej przetrwał. To było kluczowe dla Schmaywarda.

Użytkownika Reddita na swoje szczęście znajdował się bardzo blisko stacji zakupów. Jeszcze większym szczęściem było to, że dysponował akurat sporą sumą pieniędzy (ponad 20 tys.). Gdy gaz objął całą mapę nie panikował i kupował sobie kolejne maski gazowe. Jedna po drugiej. To pozwoliło mu jak najdłużej przetrwać w śmiercionośnej strefie i tym samym wygrać mecz. W taki sposób praktycznie kupił sobie zwycięstwo w Call of Duty: Warzone. Całą akcję możecie obejrzeć poniżej:

Pay To Win from CODWarzone

Zobacz także:

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię