Strona głównaGryAktualnościCall of Duty: Warzone - gracze krytykują aktualny stan gry

Call of Duty: Warzone – gracze krytykują aktualny stan gry

Wygląda na to, że Call of Duty: Warzone zmierza w bardzo niepokojącym kierunku. Do mnóstwa cheaterów zaczynają dołączać liczne błędy.

Zainteresowanie Call of Duty: Warzone wciąż rośnie. Razem z piątym sezonem do gry trafił nowy content i jak się okazało, sporo problemów. Społeczność zdaje się powoli tracić cierpliwość i zamiast grać, rozpoczynają dyskusje na Reddicie.

Zobacz: Call of Duty – jak zdobyć darmowe skiny oglądając Twitcha?

This game is in a really bad state… A short summary from CODWarzone

Jedna z nich miała miejsce jeszcze wczorajszego wieczora, kiedy u/Refilon wypisał stosunkowo długą listę aktualnych problemów z grą. Głównym bohaterem posta są oczywiście cheaterzy, aczkolwiek w tej kwestii większość osób całkowicie straciła już nadzieje.

Ponadto, w grze wciąż znajduje się kilka bardzo poważnych błędów, które są tam od dłuższego czasu. Co najgorsze, wciąż nie widać żadnej komunikacji pomiędzy deweloperem a społecznością. Gracze nie wiedzą, czego mogą się spodziewać po twórcach i czy nękające ich problemy kiedyś zostaną rozwiązane.

Na swój sposób do dyskusji włączył się ostatnio nawet DrDisrespect.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię