Advertisement
Strona głównaGryAktualnościFallout 76 za darmo przez weekend

Fallout 76 za darmo przez weekend

Chociaż na Fallout 76 spadła ogromna fala krytyki, to coraz więcej osób przyznaje, że z czasem gra znacząco się poprawiła. Jeśli nie wierzycie, to przez weekend możecie to sprawdzić. Granie w Fallout 76 będzie w tym czasie darmowe.

Bethesda ogłosiła, że przez najbliższy weekend granie w Fallout 76 będzie całkowicie darmowe. Chociaż trudno tak naprawdę mówić o weekendzie, bo „promocja” rozpoczyna się już dzisiaj – w czwartek 14 maja. Gra zostanie udostępniona użytkownikom PC, PlayStation 4 oraz Xbox One o godzinie 18:00 czasu polskiego. Bez opłat będzie do ogarnia aż do poniedziałku, również do godziny 18:00. To doskonała okazja, aby sprawdzić, co zmieniło się w postnuklearnym świecie gry.

A zmieniło się sporo. Największa aktualizacja została wydana raptem miesiąc temu. Wprowadziła ona nie tylko nowe misje fabularne, lokacje, przeciwników, bronie i system reputacji, ale również długo wyczekiwanych NPC-ów, których brakowało od premiery. Można powiedzieć, że przez te wiele miesięcy Fallout 76 przeszedł bardzo długą drogę i dzisiaj jest produkcją o wiele lepszą. Nadal nie jest to może gra wybitna, ale jestem przekonany, że można się przy niej świetnie bawić. A to chyba najważniejsze.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię