Advertisement
Strona głównaGryAktualnościAktualizacja CoD: Warzone zamiast osłabić, to wzmocniła RPG

Aktualizacja CoD: Warzone zamiast osłabić, to wzmocniła RPG

Niedawna aktualizacja gry Call of Duty: Warzone miała osłabić jedną z najbardziej irytujących broni z w trybie Battle Royale, czyli RPG. Jednak praktyka pokazuje, że zamiast nerfa broń dostała buffa, czyli stała się jeszcze mocniejsza.

RPG to jedna z najbardziej irytujących broni w Call of Duty: Warzone. Nie jest trudno ją zdobyć, ma spore obrażenia i nie wymaga bezpośredniego trafienia. Jest szczególnie śmiercionośna w budynkach, gdzie niezwykle trudno uciec przed lecącą w naszym kierunku rakietą. Właśnie dlatego Infinity Ward postanowiło osłabić RPG w ostatniej aktualizacji, a przynajmniej w teorii. W praktyce broń stała się jeszcze mocniejsza.

Tak wynika z testów wykonanych przez YouTubera o pseudonimie TheXclusiceAce. Zajmuje się on sprawdzaniem efektywności broni w Call of Duty i przyjrzał się także RPG po ostatniej aktualizacji. Wygląda na to, że Infinity Ward zamiast nerfa zaserwowało nam buffa i to solidnego.

RPG zostało osłabione tylko w jednym aspekcie – zmniejszony został efektywny promień rażenia z 10 do 9 metrów. Jednocześnie broń zadaje większe obrażenia maksymalne. Przed aktualizacją wynosiły one 150 punktów, a teraz to aż 250 punktów. Oznacza to, że celne trafienie pozwala na powalenie przeciwnika z pełnym zestawem pancerza. Co więcej, RPG ma też większe obrażenia minimalne. Te z kolei zostały zwiększone z 30 do 50 punktów. W ten sposób RPG stało się jeszcze bardziej śmiercionośne i jeszcze bardziej irytujące.

Miejmy nadzieję, że twórcy Call of Duty: Warzone wkrótce ponownie przyjrzą się tej broni i zdecydują się na kolejne, tym razem realne osłabienia. Przecież nie powinno być tak, że jedno „nieidealne” trafienie może nas powalić. Bycie pokonanym w ten sposób może budzić ogromną frustrację i poczucie niesprawiedliwości. A przecież nie o to chodzi w grach.

Aktualne ceny Call of Duty: Modern Warfare:

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię