Strona głównaGryAktualnościCall of Duty: Warzone - to może być najszybszy kontrakt w historii

Call of Duty: Warzone – to może być najszybszy kontrakt w historii

Mamy solidnego kandydata do najszybszego wykonania bounty w historii Call of Duty: Warzone. Takie sytuacje zdarzają się bardzo rzadko.

Każdy weteran Call of Duty: Warzone zna to uczucie, kiedy podniesione bounty wskazuje cel zaraz obok waszej aktualnej lokalizacji. Chcecie zagrać nieco agresywniej, rozpoczynacie kontrakt i okazuje się, że w domku obok cały czas czaiła się grupa przeciwników.

Zobacz: Call of Duty: Warzone – nowa aktualizacja odświeża playlisty

Ok now THIS is the fastest bounty kill of all time from CODWarzone

U/Rooninho87 nie zdążył nawet poznać lokalizacji swojego celu, ponieważ znajdował się dokładnie obok niego. Po wygranym Gułagu wylądował w wieży na lotnisku, znalazł tam przeciwnika i zaczął wykonywać finishing move. W trakcie animacji jego znajomi podnieśli bounty i na cel kontraktu wybrano gracza, który właśnie ginął z rąk Rooninho.

Jak widać na powyższym wideo, nawet komunikaty na ekranie nie dały rady nadążyć za błyskawicznie skończonym bounty. To faktycznie może być jedno z najszybciej zarobionych 2,5 tysiąca dolarów w historii.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię