Strona głównaGryAktualnościDarmowe Call of Duty: Warzone z premierą już w przyszłym miesiącu?

Darmowe Call of Duty: Warzone z premierą już w przyszłym miesiącu?

Od kilku tygodni po sieci krążą pogłoski na temat trybu Battle Royale do gry Call of Duty: Modern Warfare. Plotki nasiliły się za sprawą startu 2. sezonu. Wygląda na to, że tryb nie tylko będzie darmowy, ale zostanie udostępniony już w przyszłym miesiącu.

Co prawda tryb Battle Royale w Call of Duty: Modern Warfare nie został jeszcze oficjalnie zapowiedziany, ale liczne wycieki i pogłoski sugerują, że to tylko kwestia czasu. Już nawet wiemy, jak prawdopodobnie będzie się nazywał – Call of Duty: Warzone. Jakby tego było mało, ma to być niejako osobna produkcja, udostępniona wszystkim za darmo.

Najnowsze informacje sugerują, że premiera odbędzie się na początku marca, czyli za kilka tygodni. Niektórzy twierdzili, że Call of Duty: Warzone może zadebiutować już w przyszłym tygodniu, ale to w tym momencie mniej prawdopodobny scenariusz. Za to w najbliższych dniach powinniśmy poznać jakieś oficjalne informacje, w tym np. trailer produkcji. To już czas, aby Activision ruszyło z działaniami promocyjnymi.

Co prawda Call of Duty: Warzone ma być dostępne za darmo, ale tryb Battle Royale ma dzielić postępy z przepustką sezonową w Modern Warfare. Ma w ten sposób między innymi oferować kosmetyczne elementy do odblokowania.

Zobacz także:

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourcePCGamesN
Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię