Strona głównaMobileAktualnościCall of Duty: Warzone zmierza na urządzenia mobilne

Call of Duty: Warzone zmierza na urządzenia mobilne

Portfolio Activision robi się coraz ciekawsze. Wygląda na to, że w Call of Duty: Warzone zagramy niedługo na swoich smartfonach.

Call of Duty: Warzone to bez wątpienia jeden z największych hitów tego roku. Obok Fall Guys czy Among Us, które ostatnio podbijają Twitcha, to battle royale cały czas trzyma się szczytu, pomimo licznych cheaterów. Nic więc dziwnego, że Activision próbuje przedstawić swój produkt jeszcze większej liczbie graczy.

Zobacz: Call of Duty: Black Ops Cold War – najważniejsze informacje

Przynajmniej tak wynika z ostatniej oferty pracy opublikowanej przez popularnego wydawcę. Chociaż teraz pojawia się informacja o zakończonych poszukiwaniach na to miejsce, wcześniej był tam post dotyczący Executive Producera „WZM”, co szybko rozszyfrowano jako Warzone Mobile.

Wewnątrz oferty znajdowało się kilka wymagań dotyczących aplikanta oraz jego potencjalnych decyzji w kontekście nowej gry. WZM miałby przenieść konsolową wersję gry na urządzenia mobilne, utrzymując jednocześnie charakter nowej platformy.

Gdyby Warzone faktycznie miał pojawić się na smartfonach, najciekawszym elementem tego procesu będzie bez wątpienia jego konkurencja. Activision ma już bowiem swój mobilny hit w postaci Call of Duty: Mobile, z trybem battle royale w środku.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourcePC Gamer
Tomasz Alicki
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię