Na początku roku zaczęły pojawiać się informacje o tym, że CD Projekt RED rzekomo pracuje nad grą na Nintendo Switch. Wraz z upływem czasu gracze zaczęli łączyć tę informację z grą Cyberpunk 2077. Teraz wiemy jakie jest oficjalne stanowisko studia w tej sprawie.

Aktualnie Cyberpunk 2077 został oficjalnie zapowiedziany na 3 urządzenia – PC, PlayStation 4 i Xboxa One. Zapewne pojawi się również na konsole nowej generacji. A co ze Switchem? Wypuszczenie Wiedźmina 3 na konsolkę Nintendo sprawiło, że gracze jeszcze bardziej uwierzyli, że podobne będą losy najnowszej produkcji polskiego studia. Teraz oficjalne stanowisko w tej sprawie zajął szef krakowskiego studia CD Projekt RED, John Mamais.

“Kto by kiedyś przypuszczał, że gra taka jak Wiedźmin 3 będzie możliwa w wersji na Switcha – więc kto wie? Zobaczymy co przyniesie przyszłość – czy przeniesiemy grę, gdy uznamy, że to możliwe? Wydaje mi się, że jednak nie.”

Jak więc widać, nie ma co do tego stuprocentowej pewności, ale szanse na taki port są chyba znikome. Póki co fanom konsolki Nintendo pozostaje przygoda w świecie Geralta, którą rozpoczną już 15 października.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię