Strona głównaGryAktualnościCEO Electronic Arts przekonuje o zaangażowaniu firmy w rozwój Anthem

CEO Electronic Arts przekonuje o zaangażowaniu firmy w rozwój Anthem

Najwyraźniej EA nie spisało jeszcze na straty swojego nowego IP.

Tragiczna premiera, powolne wprowadzanie nowego contentu, a do tego całkowita cisza ze strony EA podczas minionego E3. Nastały bardzo przykre czasy dla fanów Bioware, którzy w nowym projekcie studia pokładali większe nadzieje.

Zobacz: BioWare zatrudnia pracowników do łatania Anthem

Mimo to, Andrew Wilson jednoznacznie daje do zrozumienia, że planują dalszy rozwój gry. „IP żyją przez całe generacje, w siedmio- lub dziesięcioletnich cyklach.” – mówił w wywiadzie dla GamesDaily. „Uważam, że zespół zmierza w kierunku czegoś wyjątkowego. Wcześniej udowodnili, co potrafią.” Chwilę później Wilson powiedział również o planowanym tworzeniu innych gier przez Bioware, budowaniu opinii młodszych użytkowników, którzy nie pamiętają początków tego studia.

A candid conversation with EA’s Andrew Wilson at E3 2019 from AnthemTheGame

Na razie pozostaje jedynie rozsiąść się wygodnie i czekać. Najlepiej przy jakiejś innej grze. Podczas gdy niektóre firmy, jak chociażby Ubisoft, faktycznie udowodniły, że wspierają swoje tytuły i potrafią doprowadzić do imponującego stanu nawet pozornie stracone gry, EA kojarzy się z nieco innym podejściem.

Niezbyt entuzjastycznie do wywiadu z Wilsonem podchodzą również fani zebrani na subreddicie Anthem, którzy rozłożyli całą rozmowę na czynniki pierwsze. Skoro CEO mówi jednak nawet o dziesięcioletnim cyklu nowego IP, Bioware ma jeszcze trochę czasu na zbudowanie czegoś godnego uwagi.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię