Strona głównaGryAktualnościBioWare zatrudnia pracowników do łatania Anthem

BioWare zatrudnia pracowników do łatania Anthem

Powiedzieć, że system lootu w Anthem nie zachwyca to jakby nic nie powiedzieć. Gracze wiedzą o tym doskonale, na szczęście BioWare również zdaje sobie sprawę z tej sytuacji. Teraz deweloper zatrudnia pracowników, którzy pomogą naprawić grę.

Na stronach studia pojawiły się oferty pracy dla programistów, których zadaniem będzie naprawa błędów w Anthem. Głównie dotyczy to przeciwników, walki, nagród, przedmiotów i systemu łupów. Czyli mówiąc w skrócie wszystkiego. Trzeba przyznać, że jest to dobry znak wskazujący, że BioWare nie porzuca Anthem i zamierza mocno walczyć o tytuł i o graczy.

Zobacz: Pracownicy BioWare straszą graczy, Dragon Age 4 to Anthem ze smokami

Jedyny problem to to, że taka naprawa zajmie dużo czasu zanim błędy zostaną wyeliminowane. Główny nacisk położony jest jednak na naprawienie systemu łupów. Zgodnie z opisem stanowiska będzie zbudowanie świetnego sytemu lootu po stronie serwera, który jest skalowany i ma łatwo modyfikowalne formaty danych.

Poszukiwani są również inni pracownicy, którzy mają zająć się projektowaniem i tworzeniem przedmiotów oraz balansem walki. W skrócie wszystkiego, co obecnie jest bolączką tytułu. Obecnie wrogowie w Anthem są albo zbyt łatwi do pokonania albo wydają się być kuloodporni.

Zobacz: Żenująca odpowiedź BioWare na zarzuty związane z Anthem

Akcja jest odpowiedzią na głosy społeczności graczy, którzy otwarcie narzekają na system lootu już od momentu premiery gry. Dotychczasowe rozwiązania jakie wprowadziło BioWare powodowały tylko kolejne problemy. Miejmy nadzieję, że nie będziemy musieli czekać długo na aktualizacje.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Sourcepcgamesn
SoSlowGamer
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię