Strona głównaGryAktualnościEpic Rewards - odbieraj nagrody za zakupione gry w Epic Games Store

Epic Rewards – odbieraj nagrody za zakupione gry w Epic Games Store

Epic Games ponownie wychodzi naprzeciw oczekiwaniom graczy i ogłasza nowy program, dzięki któremu przy zakupie gier ze sklepu Epic Games Store będziemy mogli otrzymać częściowy zwrot pieniędzy.

Epic Games ogłosiło nowy projekt o nazwie – Nagrody Epic. Jeżeli jesteście zainteresowani, jak będzie on działał, to już spieszmy z odpowiedzią. Kupując jakąkolwiek grę z Epic Games Store, czy nawet wirtualne waluty w postaci znanych V-Dolców do Fortnite’a, będziecie mogli zgarnąć 5% zwrotu z kwoty, którą wydaliście. Środki trafią na wasze konto dokładnie po czternastu dniach od zakupu. Te w następnie będziecie mogli wykorzystać przy innych zakupach, a co ważne zdobyte zniżki będą się ze sobą kumulować, co w przyszłości pozwoli nie jednej osobie pozyskać grę nawet za darmo.

Po tym, jak Epic Games ogłosiło swój projekt o nazwie „Epic Rewards” społeczność ponownie w ciepłych słowach wypowiedziała się o ruchach  amerykańskiego wydawnictwa. Jeden z użytkowników Twittera zwrócił uwagę na to, iż przykład z Epic powinien szybko wziąć Gabe Logan, bowiem w tym momencie jego Steam pozostaje daleko w tyle za Epic Games, które uważnie słucha próśb swoich fanów i docenia ich oddanie.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię