Strona głównaKonsoleChernobylite – wiemy kiedy trafi na konsole

Chernobylite – wiemy kiedy trafi na konsole

To już oficjalne Chernobylite trafi również na konsole poprzedniej generacji oraz obecnej w ramach kompatybilności wstecznej. The Farm 51 ogłosiło datę premiery gry.

Już wkrótce Chernobylite trafi na PC, tymczasem The Farm 51 ogłosiło datę premiery wersji konsolowych. Premiera zapowiedziana jest na 7 września, gra trafi na PS4 oraz Xbox One. Co więcej, PS4 otrzyma również wersję fizyczną. Wydanie będzie zawierało mapę, cyfrowy artbook oraz inne bonusy.

Zobacz: Ceny kart graficznych: tanio już było, karty wciąż są drogie?

Chernobylite jest grywalny w ramach wczesnego dostępu od 2019 roku, a niedawno do gry trafiła przedpremierowa łatka. W grze eksplorujemy starannie odtworzoną wersję prawdziwej strefy w Czarnobylu, odkrywając tajemnice zaginięcia drugiej połówki naszej postaci.

Gracze muszą się bronić przed innymi mieszkańcami strefy, zarówno ludźmi jak i zjawiskami paranormalnymi. Mamy tu także elementy craftingu oraz budowania bazy oraz zarządzania zespołem ocalałych.

Premiera PC już 28 lipca. Wersja konsolowa z kolei dostępna będzie od 7 września, a wersja pudełkowa dla PS4 od 10 września.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię